Jan Švábík
GitHub

Na čem jsem pracoval

Jetlio

Jetlio dává svým zákazníkům luxus vybrat si, kam investují čas, který díky aplikacím a systémům na míru ušetřili.

Vždycky jsem chtěl vlastní firmu. Svůj sen jsem si z části splnil v den svých osmnáctých narozenin založením živnosti. Po čase pak vzniklo Jetlio. Web je napsán pomocí generátoru statických stránek Hugo.

Oficiální web Jetlio →

Comfyform

Má online služba pro jednoduché zpracování informací z webových formulářů. Podporuje emailové a SMS notifikace a pokročilou automatickou filtraci spamu. Pomůže hlavně webovým vývojářům. Napište mi a zajistím pro vás slevu na první fakturační období – pokud vám nebude stačit předplatné zdarma.

Prozkoumat Comfyform →

Portfolee (Moneer)

Už dlouho jsem měl v hlavě nápad – vytvořit aplikaci pro vedení investičního portfolia. Nebavilo mě totiž neustále přepisovat hodnoty v Excelu, chtěl jsem něco lepšího. V roce 2019 jsem s realizací začal, ale projekt Moneer nakonec vyšuměl. Až uprostřed roku 2022 jsem se rozhodl pokračovat a stvořit Portfolee.

Portfolee – your investment portfolio with current values →

Chci ples!

Společně se dvěma dalšími spolužáky ze střední školy máme několikaleté zkušenosti s pořádáním plesů různých velikostí a o různých rozpočtech. Rozhodli jsme se proto začít službu organizace plesů nabízet komerčně. Vznikl tak projekt Chci ples!, jehož web jsem si vzal do parády.

Github repozitář projektu je propojen se službou Netlify, která automaticky web z repozitáře vygeneruje a nasadí na produkční server.

Web projektu Chci ples! →

Purples

Jako maturanti jsme se rozhodli uspořádat pro celou svoji střední školu maturitní ples. Od té dobý ho pořádáme pravidelně pro nové a nové maturanty. Měl jsem na svědomí web druhého ročníku – Purplesu 2019.

Web Purplesu 2019 →

Evide

První verze této aplikace byla mojí maturitní prací – aplikace pro vedení daňové evidence podnikatelů. V Noltiu jsme aplikaci posunuli na vyšší level. Jde o server-side renderovanou aplikaci postavenou na enginu Node.js a databázi MongoDB. Můžete si ji zdarma vyzkoušet.

Web Evide →

Další projekty

Většina projektů, na kterých jsem pracoval nebo pracuji, je vydávána pod hlavičkou naší společnosti. Pokud vás zajímají mé další práce, mrkněte na reference Jetlio. Na každé z nich budu mít nějaké zásluhy.

Reference Jetlio →