Jan Švábík
GitHub

Maturitní témata PAD a POS+TVY pro Purkyňku

V tomto článku najdete odkazy na všechna maturitní témata, která jsem jako student Purkyňky zpracoval. Po přepisu tohoto webu „do Huga“ totiž už neexistuje podstránka /matur, kde se nacházelo pole pro zadání čísla tématu a předmětu.

Pro úplnost uvedu, že témata jsou ze školního roku 2017/2018 a je možné, že se mnohé změnilo. Mám za to, že se paní učitelka Lenka Hrušková snažila v PAD zavést výuku Node.js, C# nebo další technologie a v souvislosti s tím se mohla změnit i samotná maturitní témata.

Rozhodl jsem se, že nebudu svá zpracování maturitních témat prodávat, ale nechám je veřejně dostupná. Pokud vám ale pomohla témata tak moc, že byste mi i přesto rádi poděkovali, můžete mě pozvat na oběd příspěvkem na 1622043042/3030. 💎

POS+TVY

Jinak řečeno Počítačové sítě a Technické vybavení. Slyšel jsem, že se možná některá témata změnila, nemám to ověřené přímo, ale věřím, že mnoho těchto dokumentů stále dobře poslouží. :)

PAD

Některá z témat předmětu Programování a databáze jsem nikdy nezpracoval. Za to se omlouvám. Pokud by se snad ještě našel někdo, kdo by měl zájem o jejich zpracování v podobném duchu, určitě se mi ozvěte a já si na to třeba ještě čas najdu. :)